ماموران شیلد

سریال ماموران شیلد – سریالی برای عاشقان دنیای قهرمانان مارول

سریال ماموران شیلد (Agents of S.H.I.E.L.D.) ساخته شبکه ای بی سی آمریکا می باشد که چهارشنبه هر هفته برای مخاطبان پخش می شده است. این سریال از دنیای سینمایی مارول گرفته شده است و در آن به سازمان شیلد پرداخته می شود. اگر سری مجموعه های «انتقام جویان» را تماشا کرده باشید حتما با نام این سازمان آشنایی دارید اما اگر انتقام جویان را ندیده باشید هم اصلا مشکلی نیست، الان شما را با این سازمان آشنا خواهیم کرد. «شیلد» نام سازمانی است که ابر قهرمان ها و افراد با قدرت های خاص و همچنین محققانی را از سراسر دنیا دور یکدیگر جمع کرده تا در ارتباط با نیروهای تاریک و ماوراطبیعه تحقیق کنند و در صورت نیاز با آن ها مقابله کنند و از مردم و جهان خود در برابر آن ها محافظت کنند. در ادامه نگاه نزدیک تری به سریال ماموران شیلد خواهیم انداخت.

اگر هنوز این سریال را تماشا نکرده اید اصلا نگران خواندن ادامه مطلب نباشید، ما در هیچ قسمت از مقالات خود داستان سریال ها را اسپویل نکرده ایم و می توانید با خیال راحت به مطالعه ادامه مطلب بپردازید.

سریال ماموران شیلد (Agents of S.H.I.E.L.D.)
تابلو سریال ماموران شیلد Agents of S.H.I.E.L.D. – طرح ۱

نگاهی کوتاه به مشخصات سریال ماموران شیلد

مشاهده پروفایل اصلی سریال: IMDb

ژانر

این سریال در ژانر اکشن، ماجراجویی، درام، علمی-تخیلی و هیجان انگیز ساخته شده است و می تواند طیف وسیعی از کاربران را راضی نگه دارد.

سال تولید

فصل اول این سریال در ۲۰۱۳ پخش شد و با استقبال خوب بینندگان و به خصوص طرفداران دنیای سینمایی مارول روبرو شد. استقبال کاربران باعث شد این سریال برای فصل های بعدی نیز تمدید شود. فصل هفتم و پایانی این سریال در سال ۲۰۲۰ برای مخاطبان پخش شد.

رده سنی

این سریال در رده سنی TV-PG ساخته شده است. منظور از این رده سنی این است که این مجموعه یا به کلی صحنه های خشن و نامناسب ندارد و یا به مقدار خیلی کم و بسیار محدود. تماشای سریال های دارای این رده سنی ممکن است برای کودکان زیر ۱۴ سال مناسب نباشد و والدین می توانند با صلاحدید خود اجازه تماشای این مجموعه ها را به کودکان خود بدهند.

تعداد قسمت های هر فصل

همانطور که پیش تر گفته شد، سریال ماموران شیلد در هفت فصل برای علاقه مندان ساخته شده است که در ادامه می توانید تعداد قسمت های ساخته شده برای هر فصل را مشاهده نمایید.

فصل اول: ۲۲ قسمت

فصل دوم: ۲۲ قسمت

فصل سوم: ۲۲ قسمت

فصل چهارم: ۲۲ قسمت

فصل پنجم: ۲۲ قسمت

فصل ششم: ۱۳ قسمت

فصل هفتم: ۱۳ قسمت

زمان تقریبی هر قسمت

این سریال از مدت زمان استاندارد سایر سریال های بلند استفاده کرده و مدت زمان هر قسمت آن حدود ۴۵ دقیقه می باشد.

سریال ماموران شیلد (Agents of S.H.I.E.L.D.)
تابلو سریال ماموران شیلد Agents of S.H.I.E.L.D. – طرح ۲

امتیاز کاربران

ماموران شیلد تاکنون موفق شده است میانگین امتیاز ۷.۵ را از بیشتر از ۲۰۰ هزار رای بدست آورد. بنابراین این سریال با یک امتیاز خوب و استقبال بسیار خوب بینندگان در حال پخش آخرین فصل خود می باشد. امتیازات دریافت شده برای قسمت های فصل آخر این مجموعه نیز تماما بیشتر از ۸ بوده و نشان از یک فصل آخر جذاب دارد که بینندگان نیز از آن استقبال کرده اند.

جوایز

این مجموعه تلویزیونی تا به این لحظه موفق شده است برای دریافت ۲ جایزه امی نامزد شود. همچنین برنده ۶ جایزه و نامزد دریافت ۴۴ جایزه دیگر نیز شده است. در ادامه نگاهی به لیست نامزدی این سریال در مراسم جوایز امی می اندازیم.

نامزد دریافت جایزه بهترین جلوه های ویژه در سال ۲۰۱۵

نامزد دریافت جایزه بهترین جلوه های ویژه در سال ۲۰۱۴

کشور سازنده

این سریال در ایالات متحده آمریکا ساخته شده و زبان آن نیز انگلیسی می باشد.

خلاصه داستان سریال ماموران شیلد

بعد از نبرد نیویورک (قسمت اول انتقام جویان)، دنیا به کلی تغییر کرده است. اکنون تمام دنیا از انتقام جویان خبر دارند و نه تنها آن ها را می شناسند، بلکه می دانند نیروهای تاریکی نیز در دنیای آن ها وجود دارد که تنها این ابرقهرمان ها هستند که می توانند در مقابل آن ها ایستادگی کنند. به همین دلیل، «فیل کالسون» تیمی را دور هم جمع کرده است که بتوانند این تهدید ها را شناسایی کرده و با آن ها مقابله کنند. در دنیایی که روز به روز با خطر های بزرگ تر و تاریک تری روبرو می شود، این ماموران شیلد هستند که در مقابل آن ها ایستاده و آن ها را از بین می برند.

این سریال مجموعه ای مستقل از انتقام جویان و یا سایر فیلم های ساخته شده از دنیای قهرمانی مارول می باشد و حتی اگر فیلم های انتقام جویان و سایر قهرمان ها را ندیده باشید هم می توانید این مجموعه را تماشا کنید. تماشای فیلم هایی نظیر انتقام جویان صرفا می تواند در برخی مواقع به شما کمک کند تا درک بهتری از اتفاقات سریال داشته باشید، اما اگر این مجموعه را تماشا نکرده اید هم کاملا متوجه داستان های درون سریال خواهید شد.

سریال ماموران شیلد (Agents of S.H.I.E.L.D.)
تابلو سریال ماموران شیلد Agents of S.H.I.E.L.D. – طرح ۳

دیالوگ های ماندگار سریال ماموران شیلد

  • بعضی وقتا با دلایل درست باید کارای غلطی رو انجام بدی.

  • گاهی اوقات بزرگترین معجزه ی دنیا به طور اتفاقی پیش میاد.

نظر ویش مود درباره سریال ماموران شیلد

سریال ماموران شیلد برای عاشقان ابرقهرمان ها و مجموعه های هیجان انگیز ساخته شده است. اگر از جمله طرفداران پر و پا قرص ابرقهرمان ها و به خصوص دنیای سینمایی مارول هستید پیشنهاد می کنیم که این سریال را حتما تماشا کنید. البته در این سریال شاهد حضور ابرقهرمان هایی مانند مرد آهنی، هالک و یا ثور نخواهید بود و ماجرای داستان بیشتر درون سازمان شیلد را به نمایش می گذارد. سازندگان این برنامه اما، کاملا علاقه مخاطبان خود به اتفاقات هیجان انگیز را درک کرده اند و مجموعه ای جذاب را برای آنان تدارک دیده اند. استقبال بینندگان از این سریال را می توان کاملا در امتیاز و آمار های ثبت شده برای آن مشاهده کرد.

در پایان، اگر از طرفداران این مجموعه هستید و می خواهید محصولی از این سریال را برای خود داشته باشید و یا به یکی از دوستان خود هدیه دهید، می توانید با کلیک بر روی «ماموران شیلد» به تمام محصولات موجود از این سریال دسترسی داشته باشید. همچنین ما محصولات متنوع دیگری از سایر مجموعه های ابرقهرمانی نیز برای شما تدارک دیده ایم که می توانید با کمی جستجو در سایت تمامی آن ها را مشاهده کنید.

افکار خود را به اشتراک گذارید

اطلاعیه پرداخت